| ButerfflyColors a întrebat:

1.Cum imi pot convinge parintiica am nevoie de mai multa libertate? 2.Cum imi conving parintii sa ma lasa ma tund? sad (scuzati-mi categoria dar aici se raspunde mai mult)

Răspuns Câştigător
| grab a răspuns:

Vino si tu cu argumente cum ca ai crescut si nevoia de libertate s-a extins. vino si cu promisiuni ca nu ii vei dezamagi cu actiunile tale aparent rebele. vino si cu rezultate ok la scoala si cu o pasiune pentru o materie. asculta-i cand te invata de bine si nu ii trata ca pe niste babalaci ca au totusi dreptate cand iti vor binele.

4 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Libertatea se castiga.

| Someonewhoappreciatelife a răspuns:

Salut

Vezi aici cateva sugestii care te pot ajuta: http://www.jw.org/......e-in-mine/

Cele bune!

| ViatacuLouie a răspuns:

Intrebare cu talc: Ce varsta ai?

| darling19 a răspuns:

Incearca sa vorbesti cu ei despe ce simti si intreaba-i care e motivul pentru. care nu te lasa sa faci anumite lucruri...