| Panteraa a întrebat:

Vreau sa ma tund mai scurt si parintii nu ma lasa...Am 13 ani si parul aproape pana la fund...Cum pot sa ii conving? pls sad

Răspuns Câştigător
| αηdяαdα a răspuns:

Buna...spune-le parintilor ca e mai bine sa te tunzi pentru ca iti i-a parul lung si din calciu, se tocesc varfurile. Daca te-a ajutat...plss fundita; x

5 răspunsuri:
| playwithmylife a răspuns:

Pai...spune-le ca daca il tunzi va avea un aspect mai sanatos si scapi de varfurile despicate

| A_2738 a răspuns:

Buna! Eu am 14 ani si anul trecut(am parul foarte lung si des)ma batea gandul sa-mi tund parul.Parintii mei nu m-au lasat si m-am tuns vreo 10 cm.Crede-ma ca dupa ce m-a tuns frizerita si mi-am pus mainile in par, am inebunit.Imi venea sa plang! Acum mi-a crescut si sunt foarte fericita.Nu voi mai face o asemenea prostie! Sper sa nu te tunzi!

| JustOneGirl a răspuns:

Le spui ca tu asta vrei, si ca nu iti place cum iti sta cu parul lung... si mai zici si u niste argumente... sper ca ti-am fost de ajutor happy

| Panteraa explică:

Adica mai exact parul meu e cu un cm mai sus de fund laughing

| alexlulu51 a răspuns:

Spunele ca iti e foarte foarte cald in el si incepi sa transpiri si miroase foarte urat, colegele iti spun ca iti miroase parul! DAMI FUNDITA TE ROG! :* bafta