| anonim_4396 a întrebat:

1)Vi s-a intamplat sa faceti ceva fara sa vreti? De exemplu:Sa spuneti ca va intalniti cu un baiat si in mintea voastra sa considerati ca nu veti face acest lucru insa cand vine momentul intalnirii sa mergeti la intalnire. A decis destinul in locul vostru?

2)Ati plecat vreodata de acasa cand erati copii? Cum a fost experienta?

3)Vi s-a intamplat sa nu bagati in seama pe cineva si dupa o perioada sa va indragostiti de el/ea? Detalii!

Dau funda persoanelor care imi dau raspunsuri clare!

8 răspunsuri:
| Libelle a răspuns:

1-Adica initial sa mint,apoi minciuna sa se transforme in ceva ce chiar fac? Nu neparat,doar zicand la misto ca as face ceva, si apoi chiar s-o fac, da.
2)Cu gandul sa nu ma mai intorc, nu am plecat.Dar odata m-am suparat rau cu mama si bunica, si am vrut sa dorm undeva langa un copac in fundul gradinii de acasahee heeS-a facut noapte si m-am speriat asa ca am venit acasa.
3)Nu.

| IubesteEa a răspuns:

1.posibil.2.nu am plecatsad3.da pe fostul meu iubit ne uram atat de ingrozitor si dupa un timp vorbeam ne intelegeam bine radeam, si el a fost cu o fata prietena de-a mea si fara sa stiu am fost geloasa sincer, dupa ce sau desp.el ma aparea si am fost impreuna si inca mai tine la mine mistolove struck. funda?kiss

| Paulla a răspuns:

1. Nu. Dar mi s-a întâmăplat să mă razgândesc în anumite situaţii. De exemplu, i-am spus lui X să ne întâlnim iar peste jumătate de ora îmi dau seama că n-am chef să-i văd mutra. Nu cred în destin.
2. Da. Depinde, uneori te duci din lac in puţ, alteori e bine.
3. Nu.

| Foxylicious a răspuns:

Buna
1.Da. Mi s-a intamplat de multe ori sa zic ca nu ies maine ca am treaba si sa ies
2.Nu nu am plecat de acasa
3.Da. L`am ignorat peste tot: pe strada, pe mess, pe siteurile de socializare.si acum ghici ce? Suntem un cuplu de aproape un an.

| LollyPoop a răspuns:

1.Dar dar de fiecare data cand am facut asta nu am avut un final fericit.
2.Nu nu am plecat dar de multe ori imi pusesem in plan sa plec.
3.Dar dar doar sa imi placa baiatul nu si sa ma indragostesc. Cum ar fi de prietenul meu Alex.Suntem foarte buni prieteni si am avut o perioada in care nu mi-a placut de el apoi mi-a placut si acum nu imi mai place dar lui i-a placut din aprilie si pana acum incontinu de mine.
Funda:d?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

1. Da, am făcut şi exemplul dat de tine. Nu, nu destinul a decis în locul meu, ci doar eu.Eu am fost cea care a spus "da" deşi a gândit "nu".

2. Nu, nu am plecat. Nu cred că m-au enervat ai mei în halul ăsta.

3. Nu.E cel mai clar laughing.

| OnMyDreamWay a răspuns:

1.Da.mi s-a intimplat asa ceva, pentru ca cred ca destinul asa a adorit.Tot ce se face, se face spre binele nostru...asta in cazul cind esti o persoana pozitiva.
2)Niciodata n`am plecat de acasa fara voia parintilor. happy
3)Mi s`a intimplat.Chiar am ignorat aceea persona si credeam ca nu e potrivita pentru mine. Dupa ceva timp am realizat ca ma atrage la aceea persoana, dar era prea tirziu sa schimb ceva sau sa fiu cu ea, pentru ca era deja cuplata cu altcineva.*)

| maria_4358 a răspuns:

Nu. dar mi s-a intamplat sa nu bag pe cineva in seama si dupa un timp l-am iubit.de exemplu; am avut un proiect la scoala dar pe el nu l-am invitat din aproape toata clasa ect.