| Ioana002 a întrebat:

2 teste de sarcina fara nici o line, adica nu imi aratat nici negativ nici pozitiv, ce poate fi? ma ajuta cineva?

8 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Exiprate sau gresit facute. Nu au nici o valoare, e ca si cum nu le-ai fi facut deloc.

kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Ce poate fi? Că nu ai făcut corect testul de sarcină.

| ELLSSA a răspuns:

Sper ca ai citit foarte bine instructiunile si sper a aceste teste sa fi fost bun.Cred ca nu le-ai folosit cum trebuie.Cumpara un test mai scump si mai bun.Bafta multa!

| forever4you a răspuns:

Citeste mai bine instructiunile si ai grija, poate nu le-ai facut bine, sau nu erau ele bunebig grin

Succeskiss

| Bya132 a răspuns:

Nu ai facut corect testul.
Mai incearca.

Succes!

| Baton a răspuns:

Mai incearca.si intreaba si pe prietenele tale ce au folosit sau ma rog.pe cineva care a folosit testul.
cauta ceva mai ok si incearca din nou.
greseala e ori de la tine ori nu ai cumparat ceva bun

| Kittynika a răspuns:

Ori nu is bune ori nu l-ai facut cum trebuie

| Krimario a răspuns:

Buna si EU ma chinui ca tine sa fac un bebe asa cred ca tu asta vrei incearca sa schimbi marca la test si sa nu fii nervoasa ca totul la fi bine nu ai specificat cand ai facut testul?