| vjefnw a întrebat:

Aproximativ dupa o luna de zile nu am mai avut astfel de joocuri. si acum citeva zile incoace i-au aparut aceste simptome. a facut de 5 ori testul de sarcina si a aratat negativ. dar oricum are dubii. ma gindesc ca dupa 5 teste si toate negative mai are rost sa-mi fac griji? poate arata negativ ca e termenul mic? la cit timp testele arata pozitiv?

3 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Testele trebuie facute dupa ce vede ca ii intarzie menstruatia

| ionutzicamariuca24 a răspuns:

Bai bine e sa consulte un ginecolog pentru ca testele nu sunt sigure.Succes!

| Octavian26 a răspuns:

Sfat - Lasa testul, cat ai dat pe 5 teste mergeti la un ginecolog(aman2 asa nu se va simtii prost)! Aveti rapunsu pe loc si e de 100%!

Succes!