| vladust a întrebat:

A venit ziua mamemi mele. Nu stiu ce sa-i cumpar... Ma puteti ajuta voi cu niste sugestii?

7 răspunsuri:
Stefan
| Stefan a răspuns:

Parintii in general nu sunt atat de pretentiosi cand vine vorba despre ei, la varsta lor isi doresc multa sanatate si cei dragi sa îi respecte si sa-i iubeasca. Deci, un buchet de crizanteme albe, pentru ca e anotimpul lor, o cutie cu ciocolata si imbratisarile tale tratate cu un zambet de bucurie vor fi un cadou placut. Alaturi de tine tin sa-i urez multa sanatate si numai bucurii.

| Madalina1455684 a răspuns:

Buna.
Ziua mamei a fost in 10 octombrie.
Si i-am cumparat un ceas de mana si in urmatoarea zi urma sa plece in pelerinaj si l-am ascuns in bagaj. A ramas uimita cand a vazut.
Oircum ceva frumos.
Nu uita de o di***a/scrisoare pentru cea mai bna mama si multumeste-i ca ti-a dat viata si ca te-a crescuthappy

| Ana a răspuns:

O diploma pentru "cea mai buna mama"

| chocolate27 a răspuns:

Tu o cunosti mai bine si presupun ca ai asa idee cam ce sa ii iei.Eu iti dau niste sugestii de unde ai putea sa te inspiri:
-o carte buna
-un parfum sau o lotiune de corp
-o esarfa sau un fular
-rama foto si o poza cu tine si ea
-un ceas
-un ghiveci cu flori
-suport lumanari, obiecte decorative etc.
Sper ca te-am ajutat!

| ExtraSakadat a răspuns:

Fa`i o felicitare.
Mereu mergehappy
Eu asta fac de ziua ei :*

| DAS a răspuns:

Un ceas de mana elegant

| victoR1k_1606 a răspuns:

Ziua mamei tale e importanta, deci cadoul trebuie sa fie la fel. Gandeste-te ca, e mama ta si nu asteapta prea mult de la tine doar o atentie. Cantai ceva lent, sau facetii o surprizahappy. O sa-i dea lacrimile laughing