| anonim_4396 a întrebat:

Buna pe 14 septembrie este ziua mamei mele si nu stiu ce sa cumpar ma puteti ajuta voi. Fundita

Răspuns Câştigător
| Aleeeeeeee a răspuns:

Sau mai am o idee, poti sa faci un video in care sa pui poze cu voi doua si pe fundal o melodie frumoasa.

8 răspunsuri:
| Aleeeeeeee a răspuns:

Ai putea sa ii cumperi un buchet de flori si o felicitare. Sau, sa ii compui un cantec sau o poezie. Se va bucura oricumwinking.

La multi ani mamei tale!

| Daria a răspuns:

Poti sa ii cunmper o geanta, esarfa, un lantisor sau o bratara pe care a pus ea ochii, un buchet imens de trandafir, o poza cu voi doua, un ceas, un tablou, un set de creme/parfum/spumant de baie, vaza, bibelou, set manichiura/pedichiura, ornamente de camera, set de cescute/cafea, o carte care stii ca ii place, o bluza frumoasa, parfumul ei preferat sau rujul ei preferat, un ghiveci cu flori, un CD cu muzica preferata, o cutie mare de bomboane si o felicitare, portofel, o lampa sau veioza cu un design frumos, accesorii, set Aromaterapy, lumanarele parfumate, o pernuta cu o inimoara pe care sa scrie I love you, sa ii faci tu personal un tablou, o cana pe care sa scrie tot asa I love you, o carte cu retete si nu mai stiu.
Sper ca te va ajuta propunerea mea.Mult succes:*

| L a răspuns:

Orice e bine venit, depinde si de bugetul tau. Idei sunt: un parfum, o geanta, o bluza, o felicitare cu un buchet de flori, o cana pe care sa o personalizezi cu un msj frumos, o rama cu poza voastra, cosmetice, machiaje, ceva pentru bucatarie(un set de cutite, un suport pentru ceva).
Sper ac te-am ajutatbig grin.`

| madalina2727 a răspuns:

Ii poti cumpara un ceas, un parfum ceva semnificativ. ce ii place sau ce nu are si si-ar dori.sau o geanta noua.

| diana_3226 a răspuns:

Pai ar trebui sai faci u ceva ca ar aprecia mai multbig grin de ex un torttongueflori, sampanie.

| byancacool a răspuns:

Eu zic sa ii faci ceva.Va sti ca e facut din inima si se v-a bucura.

| ellastupidlove a răspuns:

Un ceas sau un parfum...sau poti sa te duci la Kodak sa-ti puna o poza in rama cu mama ta sau cu voi 2.Eu asa i-am facut mamei mele si i-a placut:* Bafta!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca stii ce ii place ei cel mai mult ii poti cumpara ceva prin care crezi tu ca iti poti exprima dragostea fata de ea