| Mica11 a întrebat:

Acum o luna m.am certat cu iubitul meu si la un moment dat mi-a zis ca nu poate sa tina la mine si ca vrea sa puna punct nu am avut incotro asa ca l.am lasa in pace iar timp de o luna am fost prieteni si acum 2 zile am ramas la sora luii si am iesit afara si am dat o mini petrecere cu niste prieteni si el a baut nu mult ci suficient cat sa.l ameteasca totul era ca inainte pana sa ne bagam la somn. El s-a bagat langa mine si cand s-a intors cu fata la mine m-a luat in brate si ma tot strangeaa foarte taree ca si cum nu ma mai vazuse de foarte mult timp si la un moment dat el si.a cerut scuze ca a fost foarte dur si distant cu mine dar asa a crezut ca.i cel mai bine ma rog ne.am impacat pentru o zii iar azi a venit la mine si mi-a zis ca a facut o greseala ca nu poate sa tina la mine si i am zi oke si l.am intrebat daca s.ar putea face ceva ca sa tii la mine ai faca? Si el mi-a zis un da foarte apasat dar nici nu stiu ce sa cred si nici nu stiu ce sa fac voi ce zice.ti ca ar fi cel mai bine sa fac?

2 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Sa-l lasi in pace, se joaca cu tine si a reactionat asa de la alcool. Si eu am impresia ca-mi plac anumite persoane cand sunt sub influenta alcoolului laughing

| ashlee a răspuns:

Cel mai bine ar fi sa-ti iei gandul de la acest baiat si sa nu-ti mai pierzi timpul cu el.