| TDGMeebu a întrebat:

Mda. deci. Sper ca aveti rabdare sa cititi.
Ne.am cunoscut pe facebook.Eu 13 ani, el 19[Alex.]. Ne.am intalnit. am ajuns sa fim impreuna. Nu mult, o saptamana, dupa care ne.am despartit pe motiv ca ma credea copila. Dupa o saptamana, ma cauta si imi zicea ca inca tine la mine. Ne.am impacat. Apoi ne.am despartit pentru ca ma ascundeam de ai mei. Si ma gandeam ca se astepta la asta, doar am 13 ani, el 19. rolling eyes Iar eu m.am impacat cu fostul, la care am tinut mereu. La fel ma cauta si imi zicea ca inca tine la mine, iar eu i.am spus ca nu mai vreau, ca nu prea mai tin la el, tin la actualul. Iar cu actualul a iesit destul de urat, ne.am certat. dupa o luna. Iar eu week-endul acesta l.am chemat pe Alex afara, noaptea, ai mei fiind plecati in Bulgaria. Am stat, am vorbit despre despartirile noastre. Imi zicea ca i. a parut rau ca se simtea prost cand ii ziceam ca nu mai tin la el. M.am uitat pe cer si am vazut o stea cazatoare, si mi. a spus sa-mi pun o dorinta, dupa m. a sarutat. Am continuat sa ne vedem pana acum doua zile. Aseara am iesit in oras cu o prietena si ne.am intalnit cu el si cu verii lui. M. a sarutat si dupa m. a luat intr. o parte si mi. a zis ca imi zice ceva, dar sa nu mai zic la nimeni. Mi. a zis ca peste 10 zile pleaca in Anglia cu niste prieteni de familie. Si mi. a zis ca nici mama lui nu stie.
Iar acum nu stiu ce sa fac. cea mai buna prietena imi zice ca sa ma despart de el ca deja mi. a facut. o de doua ori, ar trebui sa ma astept sa mi. o faca inca o data. Ma refer la despartiri.
Cu toate ca nu tin enorm de mult la el, tin ceva pentru ca imi vorbeste frumos, se poarta frumos cu mine. Ma face sa tin la el, dar acum o sa plece in Anglia, cine stie cand o sa se intoarca, si cand se va intoarce se va muta in al oras.rolling eyes
Voi ce credeti? Ar mai avea rost? Adica eu ma astept sa ne despartim. Si nici nu mai stiu cum sa ma ascund de parinti, pentru ca ei nu imi dau voie cu baieti.

9 răspunsuri:
| ignore a răspuns:

Nu ar mai avea rost pentru ca el decat isi bate joc de tine cum ai zis si tuh AI DOAR 13 ANI

| alylove15 a răspuns:

Ar fi bine sa renunti, iti poti gasi si pe altul.

| Jigsaw a răspuns:

N-am citit tot, dar cand am văzut, eu 13 el 19 > praf

| nonny50 a răspuns:

laughing Si tu l ai crezut ca pleaca in Anglia? laughing

| FrunzaDeToamna a răspuns:

Pai nu cred ca trebuie sa va desp depinde cat timp sta in Anglia
Si daca chiar vrei sa stai cu el si il iubesti te ascunzi pana se afla[ la mine sa aflat ca stau cu un baiat numa dupa 6 luni] big grin
Sper ca te'am ajutat

| D4N13L a răspuns:

Doamne! laughing)) auzi tanti big grin sunt doar 10 zile daca tine la tine vine el daca nu nu happy sunt baiat asa suntem noi daca tinem la o fata venim noi ca suntem baieti noi trebuie sa facem primul pas happy deci asteapta sh o sa vezi big grin
Bafta multa big grin

| Damon_8513 a răspuns:

Mai stai cu el pana pleaca in Anglia. Dupa ce pleaca in Anglia poti sa iti gasesti pe altcineva cu care sa fi. De obicei relatiile pana la 22 - 24 nu tin foarte mult.

| EuTeAjutÎnPermanenta a răspuns:

Nuu, sunt multi baieti pe lumea asta stai sa suferi pentru unul dintre ei...of parerea mea :d

| bwmer123_9688 a răspuns:

Daca tii le el ramai cu iel daca nu despartete deel
.