| svenhassel13 a întrebat:

Acum vă întreb de gagici și "treburi importante". Voi, cei care aveți gagica sau așa, cum a stat treaba la voi? Cum v-ati cunoscut? Întreb pentru că, inainte eu dadeam mesaje si totul era ok, dar nu era de durata. Acum cand nu mai am niciun fel de social media am ramas cu ochii in soare. (Evident, pun "intrebarea" asta ai pentru ca vreau asa zisa confirmare ca va veni de la sine si nu trebuie sa caut eu xD)

Răspuns Câştigător
| 1997onur a răspuns:

Gagica mea este shaorma cu usturoi și un suc.

36 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prietena mea este mâna dreaptă.

| 19flo79 a răspuns:

Sa sti ca nu vine de la sine nimic.
Iesi din casa, umbla si cunoarste oameni. Mergi, viziteaza locuri...
Asa iti faci sanse, nu stand la calculator! happy

Răspuns utilizator avertizat
| 1997onur a răspuns:

Ai o pisica pe acoperiș -_-

| svenhassel13 explică (pentru 19flo79):

Ce-i drept, vizitez si "vizualizez" destul. Dar simt ca nu e ce trebuie.

| darrio2007 a răspuns:

Vrei sa ai gagica prin mesaje? Amuzant!

| Lukasssz a răspuns:

Gagica mea e CS:GO-ul

| svenhassel13 explică (pentru 1997onur):

îți povestesc mai amănunțit.
Eram la o discuție filosofica (colegi de scoala care stăteau pe telefoane), iar eu gânditor ma uit in sus pe terasa si vad pisica "Sburatoare". Normal că acum imi e punct de reper in viata xD

| svenhassel13 explică (pentru darrio2007):

N am spus ca vreau asta. am spus ca am facut asta inainte. acum sunt doar thinker (dăla de mâna a doua ✌️)

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

La ce te referi prin "totul era ok"? Ai avut o iubita si te-a parasit ca ai renuntat la retelele de socializare, sau?
Facebook si Instagram ii ajuta doar pe unii. Pe mine nu ma ajuta cu nimic, pentru ca nu fac poze. S-a intamplat sa "abordez" tipe pe acele retele, sa nu ma bage in seama, dupa un timp sa ne intalnim prin intermediul anturajului, apoi sa ma caute ele... Acolo unde nici seen nu mi-au dat laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Lukasssz):

laughing la mine call of duty

| Lukasssz a răspuns (pentru anonim_4396):

OOOOOOO, respect

| darrio2007 a răspuns (pentru svenhassel13):

Thinker - Gânditor.

| 1997onur a răspuns (pentru svenhassel13):

Ai dat-o jos de Acolo? Sau a sărit ia singura de acolo?

| svenhassel13 explică (pentru NoTurbinaNoGood):

Nu, nu mi am sters conturile pentru o fata, le am sters pentru ca am realizat cat de nocive sunt. Acum abia mai pierd 15 minute maxim pe zi aici, pe TPU.
Si referitor la ce ai spus, cred ca ai dreptate. Mersi?

| svenhassel13 explică (pentru darrio2007):

Yes, sir.

| svenhassel13 explică (pentru 1997onur):

Pai practic ea s-a urcat pe un scaun, dupa pe masa, a ajuns cumva pe umbrela care era inchisa si a sărit (spider-man) pe acoperiș. La fel a si coborât. Ce nu te ucide, te face mai puternic.

| 19flo79 a răspuns (pentru svenhassel13):

Sa sti ca nu exista un tabel cu formule si rezolvari ale problemelor oamenilor.
Daca mie mi se potriveste ceva nu inseamna ca si la tine se potriveste, si invers... happy
Tot secretul este sa cauti!

| Frank51 a răspuns:

"Vine de la sine" este un mit foarte slab.

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns (pentru svenhassel13):

De ce ar fi nocive rețelele sociale? thinking

| svenhassel13 explică (pentru supadeceapa):

?
Meta
Metavers
ne neoprit
va urez succes celor care aveti ceva din toate aplicațiile lor. Nu sunt apocaliptic. Stiu prea multe despre subiect la fel cum stiu ca ei sunt mai puternici ca niciodată.

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns (pentru svenhassel13):

Lol?

| VoidEternal a răspuns (pentru supadeceapa):

Cât timp ai? laughing

Caută pe Netflix documentarul despre Facebook.

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns (pentru VoidEternal):

Dacă vorbește despre informațiile pe care le stoarce despre noi, nu prea mă sperie laughing mai zice și altceva?

| VoidEternal a răspuns (pentru supadeceapa):

Da, despre cum se folosesc informațiile și la ce. Gen cine vrei să iasă președinte anul asta in statul x? Rezolva Facebook.
E interesant. Și pe lângă asta sunt extrem de multe efecte negative pe plan social mai ales la nivelul tinerilor. Adulții, mai ales cei care erau deja adulți când a prins putere Facebook, nu sunt așa de afectați dar copiii lor...

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns (pentru VoidEternal):

Am văzut că e plin de conturi false în perioada alegerilor mai importante, dar tinerii nu prea mai stau pe Facebook thinking
O să mă uit.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Lasă Internetul și caută o gagică vie în carne și oase, pe care o poți strânge în brațe.

| relian a răspuns:

Gacicile vin in fctie de cum arati tu la fata, de ce mutra ai tu, ori de ce bani ai in buzunare.
Ai auzit de multe ori, lasa ca vine de la sine.Vine la anul si la multi ani laughing adica daca ai o mutra care nu prea atrage gagici,atunci venitul ala de la sine o sa dureze ceva ani, uneori si zeci de ani.

De ce? Pt ca avand o figura neatractiva, adica pentru majoritatea, sansa in care sa apara aia care sa fie atrasa este f mica, asta pentru ca nr acelor femei ces atrase de tine este f mic, de aia apare de 1-23 ori in viata laughing
Cei care au o figira atractiva, schimba femeile ca ciorapii, nici nu-i nevoie sa zica nimic, vin ele atrase ca insectele la lumina.

Deci cand erai pe retele, atunci erai vazut de mai multe femei, sansa sa fie printre ele si una care sa te placa logic este mai mare.
Cu cat limitezi nr persoanelor care te vad cu atat sansele sa te placa una is f mici.

| cristi202 a răspuns (pentru 1997onur):

O sa o faci geloasa pe viitoarea gagica adevarata, ca shaorma si suc gasesti mai pe oriunde. happy

| 1997onur a răspuns (pentru cristi202):

Nu existat viitoarea gagica. Nu exista viitoarea iubita.

Shaorma cu usturoi este gagica mea shaorma cu usturoi este iubita mea forneti cu gem este cel mai bun prieten al meu forever.