| svenhassel13 a întrebat:

Acum vă întreb de gagici și "treburi importante". Voi, cei care aveți gagica sau așa, cum a stat treaba la voi? Cum v-ati cunoscut? Întreb pentru că, inainte eu dadeam mesaje si totul era ok, dar nu era de durata. Acum cand nu mai am niciun fel de social media am ramas cu ochii in soare. (Evident, pun "intrebarea" asta ai pentru ca vreau asa zisa confirmare ca va veni de la sine si nu trebuie sa caut eu xD)

Răspuns Câştigător
| 1997onur a răspuns:

Gagica mea este shaorma cu usturoi și un suc.

| cristi202 a răspuns (pentru 1997onur):

O sa o faci geloasa pe viitoarea gagica adevarata, ca shaorma si suc gasesti mai pe oriunde. happy

| 1997onur a răspuns (pentru cristi202):

Nu existat viitoarea gagica. Nu exista viitoarea iubita.

Shaorma cu usturoi este gagica mea shaorma cu usturoi este iubita mea forneti cu gem este cel mai bun prieten al meu forever.

| cristi202 a răspuns (pentru 1997onur):

Aha! Am mai vazut eu din astia, care negau ca nu vor avea gagica. Au fost mereu primii care si-au gasit gagica! laughing
Sa vezi ce buna e o shaorma cu usturoi mincata in doi!

| 1997onur a răspuns (pentru cristi202):

Nu îmi place sa împartă shaorma cu usturoi cu nimeni.

Dacă vreau cu adevărat gagica pot avea sunt 2 fete care ma place dar Dumnezeu mieste martor nici salut nu le-am dat când mi-ai spus ce faci și mai multe sau dat chiar și la mine le-am zis sași vadă de treaba lor nu sunt cine crede ei ca sunt nu am treba cu ele poa sa vina cum vor ele in fata mea degeaba stau singur in chirie de mult timp puteam sa aduc multe fete aicia dar nu am făcut-o Dumnezeu mieste martor la fiecare pas pe care îl fac in fiecare zi si tot ce fac cu adevărată este munca casa si shaorma cu usturoi după ce vina de la muncă nu am ieșit și nici nu voi ieși cu nicio fata vreodată shaorma cu usturoi pentru tot deauna și forneti cu gem.

Nu sunt baitul care crezi ca sunt nici nu voi fi vreodată nu am ce sa neg spun ce am de zis cu adevărat in tot deuana in fata nu am ce sa ascund Dumnezeu mieste martor și îmi este de ajuns el.

| cristi202 a răspuns (pentru 1997onur):

Lasa ca fiecare sac isi are petecul sau. Si al tau. Alea doua nu erau pentru tine, si probabil e la fel cu multe altele. O sa dai cindva de o fata serioasa, "copie" a sufletului tau, pe care o vei indragi tot mai mult. Careia si ei ii va place shaorma cu usturoi. Si atunci o sa imi dai dreptate ca shaormele sunt mai bune in doi. happy

| 1997onur a răspuns (pentru cristi202):

Sunt multe ca alea doua pe aicia in Constanța dar nu am treba cu ele nici nu ma uit la ele pur și simplu îmi de treba mea le evit mereu cel mai bine.

| cristi202 a răspuns (pentru 1997onur):

Foarte bine faci!
Vine ea vara in Constanta, si vine vreo fata cuminte pe acolo pe la mare, si o sa va izbiti unul de altul, si ea o sa zica: "Vai!" si tu o sa zici: "Wow!", si o sa o inviti imediat la o shaorma. happy

| 1997onur a răspuns (pentru cristi202):

Nu voi ieși niciodată cu o fată poa sa vina cum vrea ele degeaba sincer îți spun cu adevărat din toată inima

Am fost la mare am muncit toată vara pe plaja erau multe fete care sa dădeau la mine dar cu nici una singura nu am avut treaba eu eram băiatul care făceam sucuri limonada și dădeam salteaua cu 50 de lei se uitau fete le mine îmi lăsau și Bacșis dar nu le bagam in seama nu aveam treba cu ele una mi-a zis ca i-am făcut toată vara minunata și eu pur și simplu i-am zis bine doamnă și am plecat nu pot sa fiu cu altcineva vreodată nu vreau dacă eram un baiat dinlă puteam face multe dar nu am putut nici nu am vrut măcar așa ceva Dumnezeu mieste martor la tot da recunsoc unele arătau bine recunsoc erau frumoase arătau cum se zice bomba dar degeaba inima mea deja e loata de mult și pur și simplu nu știu cum sa-ti spun sa-ti explic e prea mult pentru mine

Dacă eram cu*v-ar da era clar totul dar nu sunt cu*var și ma bucur cu adevărat ca sunt cu*var mai bine sunt eu așa cum sunt eu și e mai bine

Pai erau acolo fete care ele singure sa dădeau la tine fără sa faci ceva da eu nu eram așa când vedeam ca se dădeau la mine plecam imediat mereu de acolo așa sunt eu ce pot sa facă aia e asta sunt eu nu vreau sa fiu cu alte fete treba lor ca alți au aventuri și nu mai știu ce bravo lor eu sunt așa cum sunt eu și ma bucur cu adevărat ca sunt așa și nu am alea drumuri greșite și anturaje

La munca la fel munceam într-un loc la Bucătărie 5 luni am muncit acolo am ieșit mi-am dat demisia nu mai suportam femeile alea de acolo erau prea nu știu cum sa-ti spun prea de tot plus ca aveau și copii acasă familii și tot după bărbați se uitau treba lor dar și-o căutau la greu numai vorbe despre sex era Glume foarte deplasate eu știu ce vroiau ele dar lem zis ce aveam de zis și le-am închis gura una tot se lega de mine avea tupeu DInla murdar rău punea muzica turcească punea mâna pe umeri mei ca domne ce brațe ai și eu i-am zis direct deja ma enervase de mult timp comportametul ei i-am zis pe fata sa nu mai pună mâna pe mine nu sunt clienți ei și de atuncia a începuse sa facă și mai rău mi-am băgat ceva și am plecat ma bucur cu adevărată ca am scăpat de bolnavele alea

Acum lucrez intru loc de 10 ori mai bine am și contract pe termeni ne limitat am învață și meserie sunt de 2 luni și 12 zile aicia am învățat sa dau cu glet și rigips sa demolez și mai am multe in Învățată lucrez cu meseriași cu ani grei am întâlnit și turci de ai mei aicia la locul de muncă doar ca uni nu mulți câțiva din ei muncesc degeaba bani lor se duc pe aparate și droguri ce dreacu își mai iau ei săi vezi cum nici lopata nu poate sa țină in mâna laughing) au ochi roși șu avea se tine pe picioare oricum îi da afara luna asta vor rămâne doar cei ce munesc cinsti și își văd de treaba lor deja 1 loau trimită acasă era un baita aia ăla începuse sa vândă marfa la ăștia de aicia vinea la munca sa vândă droguri laughing)) am dat de fel și feli de oamneii aicia in Constanța și ma bucur cu adevărat ca i-am întâlnit pe toți mam educat prin ei văzând cum sunt uni cum este viața lor ce fac cu munca lor și prin ei mam maturizat am învățat multe si am rămas tot eu cine sunt cu adevărat fără sa ma apuc de prostile pe care mulți le făceau doar ca sa iasă in evidentă sau sa fie și ei cool sau acceptați

36 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Vrei sa ai gagica prin mesaje? Amuzant!

| svenhassel13 explică (pentru darrio2007):

N am spus ca vreau asta. am spus ca am facut asta inainte. acum sunt doar thinker (dăla de mâna a doua ✌️)

| darrio2007 a răspuns (pentru svenhassel13):

Thinker - Gânditor.

| svenhassel13 explică (pentru darrio2007):

Yes, sir.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Lasă Internetul și caută o gagică vie în carne și oase, pe care o poți strânge în brațe.

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

La ce te referi prin "totul era ok"? Ai avut o iubita si te-a parasit ca ai renuntat la retelele de socializare, sau?
Facebook si Instagram ii ajuta doar pe unii. Pe mine nu ma ajuta cu nimic, pentru ca nu fac poze. S-a intamplat sa "abordez" tipe pe acele retele, sa nu ma bage in seama, dupa un timp sa ne intalnim prin intermediul anturajului, apoi sa ma caute ele... Acolo unde nici seen nu mi-au dat laughing

| svenhassel13 explică (pentru NoTurbinaNoGood):

Nu, nu mi am sters conturile pentru o fata, le am sters pentru ca am realizat cat de nocive sunt. Acum abia mai pierd 15 minute maxim pe zi aici, pe TPU.
Si referitor la ce ai spus, cred ca ai dreptate. Mersi?

| supadeceapa a răspuns (pentru svenhassel13):

De ce ar fi nocive rețelele sociale? thinking

| svenhassel13 explică (pentru supadeceapa):

?
Meta
Metavers
ne neoprit
va urez succes celor care aveti ceva din toate aplicațiile lor. Nu sunt apocaliptic. Stiu prea multe despre subiect la fel cum stiu ca ei sunt mai puternici ca niciodată.

| supadeceapa a răspuns (pentru svenhassel13):

Lol?

| VoidEternal a răspuns (pentru supadeceapa):

Cât timp ai? laughing

Caută pe Netflix documentarul despre Facebook.

| supadeceapa a răspuns (pentru VoidEternal):

Dacă vorbește despre informațiile pe care le stoarce despre noi, nu prea mă sperie laughing mai zice și altceva?

| VoidEternal a răspuns (pentru supadeceapa):

Da, despre cum se folosesc informațiile și la ce. Gen cine vrei să iasă președinte anul asta in statul x? Rezolva Facebook.
E interesant. Și pe lângă asta sunt extrem de multe efecte negative pe plan social mai ales la nivelul tinerilor. Adulții, mai ales cei care erau deja adulți când a prins putere Facebook, nu sunt așa de afectați dar copiii lor...

| supadeceapa a răspuns (pentru VoidEternal):

Am văzut că e plin de conturi false în perioada alegerilor mai importante, dar tinerii nu prea mai stau pe Facebook thinking
O să mă uit.

| relian a răspuns:

Gacicile vin in fctie de cum arati tu la fata, de ce mutra ai tu, ori de ce bani ai in buzunare.
Ai auzit de multe ori, lasa ca vine de la sine.Vine la anul si la multi ani laughing adica daca ai o mutra care nu prea atrage gagici,atunci venitul ala de la sine o sa dureze ceva ani, uneori si zeci de ani.

De ce? Pt ca avand o figura neatractiva, adica pentru majoritatea, sansa in care sa apara aia care sa fie atrasa este f mica, asta pentru ca nr acelor femei ces atrase de tine este f mic, de aia apare de 1-23 ori in viata laughing
Cei care au o figira atractiva, schimba femeile ca ciorapii, nici nu-i nevoie sa zica nimic, vin ele atrase ca insectele la lumina.

Deci cand erai pe retele, atunci erai vazut de mai multe femei, sansa sa fie printre ele si una care sa te placa logic este mai mare.
Cu cat limitezi nr persoanelor care te vad cu atat sansele sa te placa una is f mici.

| Frank51 a răspuns:

"Vine de la sine" este un mit foarte slab.

| Lukasssz a răspuns:

Gagica mea e CS:GO-ul

| anonim_4396 a răspuns (pentru Lukasssz):

laughing la mine call of duty

| Lukasssz a răspuns (pentru anonim_4396):

OOOOOOO, respect

Răspuns utilizator avertizat
| 1997onur a răspuns:

Ai o pisica pe acoperiș -_-

| svenhassel13 explică (pentru 1997onur):

îți povestesc mai amănunțit.
Eram la o discuție filosofica (colegi de scoala care stăteau pe telefoane), iar eu gânditor ma uit in sus pe terasa si vad pisica "Sburatoare". Normal că acum imi e punct de reper in viata xD

| 1997onur a răspuns (pentru svenhassel13):

Ai dat-o jos de Acolo? Sau a sărit ia singura de acolo?

| svenhassel13 explică (pentru 1997onur):

Pai practic ea s-a urcat pe un scaun, dupa pe masa, a ajuns cumva pe umbrela care era inchisa si a sărit (spider-man) pe acoperiș. La fel a si coborât. Ce nu te ucide, te face mai puternic.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prietena mea este mâna dreaptă.

| 19flo79 a răspuns:

Sa sti ca nu vine de la sine nimic.
Iesi din casa, umbla si cunoarste oameni. Mergi, viziteaza locuri...
Asa iti faci sanse, nu stand la calculator! happy

| svenhassel13 explică (pentru 19flo79):

Ce-i drept, vizitez si "vizualizez" destul. Dar simt ca nu e ce trebuie.

| 19flo79 a răspuns (pentru svenhassel13):

Sa sti ca nu exista un tabel cu formule si rezolvari ale problemelor oamenilor.
Daca mie mi se potriveste ceva nu inseamna ca si la tine se potriveste, si invers... happy
Tot secretul este sa cauti!