| AndreeaCrs11 a întrebat:

Ajutati-ma cu gasirea unui cadou de ziua iubitului meu. va rog... face 15 ani... il intreb de cateva lui ce vrea cadou si zice mereu ca ma vrea numai pe mine.( nu vrea sa-mi zica ce vrea). dati-mi ideei va rog. Multumesc

Răspuns Câştigător
| Tiffanny a răspuns:

O bratara de argint,un lantzuc de argint cu initiala lui,un ursulet de plus, o perna sub forma de inimioara, orice ce exprima ''dragostea'' ta fata de el!:X
FundutSa?!:X

2 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Cred ca te vrea pe tine dar dezbracata, acum sa nu ii zici ca stii asta de la mine happy. revenind la subiect, ma cam ia rasul ca la 14-15 ani voi aveti "relatii", la varsta asta nu prea stiti voi ce si cum e cu dragostea, dar e bine ca va iubiti.ciao

| MireeeLa a răspuns:

Sti la real sunt niste perne si pe ele poti sa i zici sa puna o poza cu voi doi sau un puzlle ori un tricou.happy