| anonim_4396 a întrebat:

Va rog mult sa ma ajutati urgent.Peste cateva zile este ziua mamei dar nu stiu ce cadou sa-i cumpar, de cate ori o intreb nu-mi zice nimic.Va rog dati-mi cateva sugestii.Multumesc.Fundita

Răspuns Câştigător
| Ichnat a răspuns:

Un set de farfurii, linguri, furculite, xbox, prezervative? happy

6 răspunsuri:
| Ichnat a răspuns:

Ceva facut de tine!
Cumpara o vaza alba si coloreazo tu, fa origami, sa se vada ca te-ai straduit sa iasa ceva happy

| GabriellaGabbi a răspuns (pentru Ichnat):

Da dar nu-i prea plac astfel de lucruri straight face mda..cam pretentioasa... laughing Eu m-am gandit sa-i iau ceva care sa-i foloseasca dar nu-mi trece nimic prin minte sad

| GabriellaGabbi a răspuns (pentru Ichnat):

Multumesc,chiar si cu ultima parte laughing tongue

| Ichnat a răspuns (pentru GabriellaGabbi):

Intodeauna te voi ajuta cum pot eu mai bine! happy

| Ichnat a răspuns (pentru GabriellaGabbi):

Un set de farfurii, linguri, furculite, xbox, prezervative? happy

| andru10best a răspuns:

O geanta, farduri, sedinte de masaj, o mini excursie.