| Adomnoaie_Delia_1987 a întrebat:

Hey! Eu si fetele din clasa am strans bani sa luam cadouri de 1 Martie la baieti! Problema e ca nu stim ce sa le luam... Avem nevoie de ajutor!
Astept raspunsurile voastre! :*

Dau funda! happy

3 răspunsuri:
| Mariapetrupanainte a răspuns:

Noi tot cu mai multi ani in uima am luat cadouri la baieti dar nu am luat mare lucru ca e greu de ales.Le-am cadonat cate un aniperspirant big grin Si ei cate o ciocolata corona si o floare. Depinde si de suma pe care ati strinso.

| Irinoasa a răspuns:

Cate un Lion, sau cate un breloc dragut la fiecare, sau o bratara, sau cate un pix cu mesaj

| Wolfy226 a răspuns:

Câte un baton de ciocolată şi câte un papion.Noi asta am luat... până la urmă gestul contrază