| Anonim_1748 a întrebat:

Am fost cu o fata m-am comportat foarte frumos cu ea am facut-o sa se simta speciala am facut tot ce se putea si ea a vazut si a apreciat asta si totusi la sfarsit cand ne-am despartit mi-a spus ca " Nu am stiut sa o fac sa simta ceva puternic pentru mine ". acum mi-a mai dat o sansa, ce sa fac de data aceasta sa simta ceva puternic si de durata pentru mine?

8 răspunsuri:
| pisoias a răspuns:

S-ar putea ca fata sa se joace numai cu tine sau pur si simplu ii plac"the bad boys".

| Saya a răspuns:

Wait! daca ea a zis asta prosibil s-o fi simtit cu tine ca si cum ar fi la plimbare cu un amic si nu cu un iubit desi tu poate nu ti-ai analizat comportamentul cand erai cu ea asa iti poti da seama de ce nu ai multumit-o.

| Cinesafie a răspuns:

Sa fii tu insati!
Mai scoate-o prin oras, gandeste-te ce nu ai facut atunci si aia ar trebui sa faci acum happy!

| yngerash_4642 a răspuns:

Pai intreab-o cum ar vrea sa te comporti. Discuta cu ea si FI BARBAT! Daca incepe cu figurile da-i papucii sau mai bine comporta-te si tu cum se comporta ea. funda?big grin

| Atudose a răspuns:

Nu sta numai in fundu' ei ca un catelus ca nu rezolvi nimic. Pastreaza-ti demnitatea! Arata-i ca o iubesti, ca o apreciezi f mult, eventual spune-i direct ceea ce simti, dar nu o sufoca si nu te umili. Daca ea nu iti raspunde la fel, atunci inseamna ca nu se merita si ca meriti alta mult mai buna decat ea. Eu una intotdeauna am apreciat baietii care stiu sa iubeasca. Daca ea nu apreciaza, las-o, renunta la ea. Stiu ca e usor de zis si greu de facut dar nu imposibil. In orice caz, pregateste-te sufleteste si pentru o respingere, astfel nu vei fi dezamagit orice ar fi. Bafta! Sper ca te-am ajutat

| dolcEE a răspuns:

Am patit si eu la fel si nu stiu Al dracului care le intelege pe femei, dar eu NU! parca asteapta sa faci tu totul sa fie perfect.normal ar trebuie intr-o relatie sa fiti egali ...nu sa faca baiatul totul!

| DeyuDeea a răspuns:

Buna!
Celelalte raspunsuri au ceva in comun.Fii tu insuti!
Nu poti face pe cineva sa te iubeasca, lucrul acesta vine de la sine! Cred ca esti o persoana buna ca inca tii la ea si cauti sa o satisfaci! Dar daca ea nu vede lucrul acesta e o problema! Incearca sa ai discutii deschise cu ea sa se simta protejata, intereseaza-te de problemele ei si incearca sa ii dai sfaturi. Fiecar cuvant care il spui sa il spui din inima! Acesta va fi indeajuns! Nu te lasa doborat! Gandeste-te cu atentie la lucrul care conteaza intr-o relatie! Iti doresc sa reusesti! Bafta!

| iulyk_7641 a răspuns:

Hmm...eu zic ca intr-o relatie trebuie sa fii tu insati.si sunt sigura ca ea o sa ajunga sa simta ceva frumos si puternic pentru tine doar pentru ca ai fost tu:d