| Onlyme3991 a întrebat:

Am intalnit o fată într-un magazin de haine si vreau să o văd din nou!
Era ieri deci vineri.Ce as putea sa fac?
Să ma duc la magazin sa intreb de ea sau sa astept până vineri poate e in tura ei nu știu sigur!
Nu i-am privit numele de pe ecuson că m-am pierdut in ochii ei!

10 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Pai ti-a dat ea ceva de inteles cum ca te-ar placea? asa fete dragute sunt peste tot dar nu inseamna ca nu au iubiti si sunt toate singure.
Eu m-as feri mai ales de cele care vand in astfel de magazine si-s singure pentru simplul fapt ca au zeci de clienti zilnic care le abordeaza, iar daca sunt fete serioase si au o relatie stabila sunt scarbite de acest lucru.
Poti incerca desigur dar sa nu cumva sa ramai cu un gust amar dupa aceea cand vei afla ca are iubit sau mai stiu ce motiv ar avea; nu este obligata sa te placa asa cum nici tu nu placi pe toata lumea.
Pe de alta parte ce e frumos zici o vorba nu e doar pentru tine, adica in traducere ce arata bine ori nu e serioasa ori e abordata de foarte multi.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Nu face chestia asta, poate fata are prieten nu dă bine pentru ea sa o urmaresti, daca o mai vezi intimplător in magazin o poti saluta si vezi ea daca are chef sa vorbeasca cu tine, dar sa mergi special sa intrebi de ea poate sa i creeze probleme la serviciu, mai ales ca nu esti rudă cu ea ca atunci ar fi ok esti fratele ei varul si ai ceva urgent de vorbit cu fata, dar tu nu esti neam cu ea deci lasă o in pace ca daca are prieten te bate măr.

| RAY a răspuns:

Depinde cum are tura 8/16 sau 12/24

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Mergi zilnic ca să îi prinzi tura.

| anonimg a răspuns:

Poți să întrebi pe colegii ei de ea; poate au și o poză cu ea pentru confirmare. Asta doar dacă ești pregătit pentru căsătorie. Altfel, vă veți chinui amândoi împreună.

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru anonimg):

Ce tîmpenii scrii au colegii ei o poză cu ea, păi ce ăsta e de la politie? Ce treaba au colegii cu el? Si daca ar avea o poză cu a de ce sa i arate lui poza? Stiu ei realele lui intentii, multi se dau foarte amabili si cand intilnesc fata o violeaza sau o bate, deci numai scrie prostii daca nu stii, despre ce casatorie vorbesti tu aici?

| alexalx1234 a răspuns:

Nu o face. Sigur are iubit

| AnonimMareMareMare a răspuns:

Du-te zilnic până o vezi iar

| Cristian84 a răspuns:

Mergi mai des la magazinul respectiv si intra in vb cu ea poate se leaga ceva intre voi asta binenteles de nu are prieten

| Spiderul a răspuns:

Poți să te mai duci la ea la magazin și vezi dacă vrea să vorbească cu tine dar dacă mu te bagă în seamă, înseamnă că are pe cineva sau nu e interesată de tine, sper că te-am ajutat.