| Barbieneutral a întrebat:

Am luat 1 ca am vrut sa-mi ajut colega și nu mi-a zis ca doamna vine și mi-a luat copiuta și a zis ca dacă vede aceleași răspunsuri ca pe testul meu îmi pune 1. Eu n-am copiat. Am vrut sa-mi ajut colega. De ce Doamne eu? Va rog. Dacă afla mama o sa ma certe tare iar de tata nu mai zic.

4 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

In viata se mai intampla cand faci un bine sa patesti un rau, asta este, asta se intampla cand faci un bine relativ folosind metode nelegale sa le zic asa
nu e mare chestie, o sa iti revii, cu totii am mai copiat si am fost prinsi, am luat nota de rigoare dar ne-am revenit si am indreptat notele

| MarianWLF a răspuns:

Fa-o si tu mai cu cap data viitoare, fi mai atent unde e profesoara in clasa, zi mersi ca nu ti-a pus 1 direct fara sa mai dai lucrare.

| Violleta2022 a răspuns:

Fiindca ai facut ceva ce nu aveai voie si ai primit nota pe merit.
data iviitoare nu-ti mai ajut colega, o pui sa invete sisingura, ca sa ia note pe meritele ei si tu pe ale tale.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vei lua un zece si iti iese media.
Te vor certa parintii dar totul trece.