| Chocolateangeeeel a întrebat:

am nevoie de o parere de un cadou.
Sunt cu iubitul meu de 3 luni si ne intelegem foarte bine.Peate putin timp vom merge la un majorat si la 12 noaptea va fi si ziua lui.Ce surpriza sa ii fac? fara o noapte romantica, nu se pune problema....sad

4 răspunsuri:
| Iubibilăă a răspuns:

Un buchet de flori, ciocolata, haine, iubire.

| andru10best a răspuns:

Poti sa ii daruiesti un jurnal completat de tine in care sa scrii amintirile pe care le-ai avut cu el in astea 3 luni. Poti sa citesti aici cum sa il realizezi:http://www.surprizewow.com/cadouri/un-jurnal-plin-de-amintiri-in-dar/

| hecamefrommetalland a răspuns:

Ai grijă ca toți elevii să iasă afară, doar voi să rămâneți înăuntru, apoi toți să intre spontan și să cânte,, la mulți ani,, toți.

| AndaDaniela a răspuns:

Incearca sa.i dai ceva ce a dat impresia ca.si doreawinking!