| Chocolateangeeeel a întrebat:

am nevoie de o parere de un cadou.
Sunt cu iubitul meu de 3 luni si ne intelegem foarte bine.Peate putin timp vom merge la un majorat si la 12 noaptea va fi si ziua lui.Ce surpriza sa ii fac? fara o noapte romantica, nu se pune problema.

4 răspunsuri:
| robertpaul a răspuns:

Parfumuri,aftershave,bomboane,bautura fina, imbracaminte-tricouri, pantaloni, adidasi, sepci etc. Daca in aceste 3 luni, i-ai descoperit tabieturile, ii poti face cadou, ceva ce ii place sau are nevoie.In general un cadou este comparat cu(dragostea care o ai fata de persoana respectiva, respectul pentru ea, apropierea fata de acea persoana, ajutorul oferit tie de-a lungul timpului).Nu conteaza ce cadou ii faci atata timp cat este de la cel drag, tie. happy

| PorcușorulDeGuineeaV a răspuns:

Salutare! Ii poti cumpara iubitului tau niste parfumuri sau haine.O zi frumoasa sa ai

| XperimentX a răspuns:

Un inelbig grin

| paulica960209 a răspuns:

Salut! Parerea mea e ca cel mai bine ii cumperi un parfum. Uite https://www.tripleclicks.com/ECA/ECAMyStore.php?id=11993 poti comanda de aici, eu le-am postat.