| AndreeAnDrEyUtZa a întrebat:

Se apropie Sfantul Ilie si odata cu acesta si ziua iubitului meu.Ce cadou i-as putea lua, avand in vedere ca suntem de 1 an impreuna?

2 răspunsuri:
| Sociopat a răspuns:

O cina pregatita de tine si un vin bun.Doar voi doi, conversati, glumiti, planuiti. Dupa ce terminati de mancat puteti sa iesiti in oras sa va plimbati.Toata lumea se complica cu cadouri scumpe si prostii si uita de cel mai plin de bun simt mod de a sarbatori.O simpla cina in care depanati amintiri si planuiti crearea unora noi.

| R1alu a răspuns:

Parerea mea este ca oamenii se bucura de cadoul care le este util, deci incearca, daca mai ai timp, sa il "tragi" de limba.Iti dau un exemplu:eu i-am luat prietenului meu o umbrela, cadou pe care l-a apreciat, fiindu-i necesar.In alt m-am gandit la un casetofon de masina, auzindu-l ca si-ar dori, insa aici trebuie sa cunosti detaliile tehnice. Incearca sa ii dai cadoul intr-un mod cat mai placut. Succes!