| anonim_4396 a întrebat:

Am o curiozitate. Daca iubitul/partenerul nu va da atentie din cauza jobului sau altele, ori va neglijeaza, cautati atentie in alta parte?(nu ma refer la flirt cu altii)

10 răspunsuri:
| Catrice a răspuns:

Decât sa stau cu cineva pe care îl vad 'în vizita', mai bine deloc.

| QElenaBoghiu a răspuns:

Dacă îl iubesc îl înțeleg și îl aștept. Însă dacă ma înșală mănânc un ardei iute și ii fac un oral după care mă despart de el și îmi construiesc Viata.

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Nu sunt atât de josnică. Comunic sau mă despart. Dacă într-adevăr are o problema la muncă, comunicarea și înțelegerea ar trebui să rezolve asta, dar rar este asta cauza neglijenței laughing. Pentru lucrurile importante îți faci timp, e o chestie de priorități.

| GirlOnline81 a răspuns:

" Nu ma refer la flirt cu altii"...
Dar la ce te referi, mai exact?

| RAY a răspuns:

Nu

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Îl înţeleg dacă o dată sau de două ori nu are timp pentru mine din cauza lucrului, dar dacă tot timpul e ocupat, atunci vorbesc cu el. Nu aş flirta cu alţii. Oricum, iubitul meu niciodată nu va munci între patru pereţi la BIROU.

| darrio2007 a răspuns:

Cum adica nu te referi la flirt? Uita-te pe o revista cu barbati. Cam asta inseamna fara flirt cu altii.

| sofisis a răspuns:

Nu inteleg, daca nu te referi la flirt cu altii la ce te referi?

| Freya1 a răspuns:

In momentul in care stai cu unu sau una pe care il/o vezi doar cand doarme normal ca o sa incepi sa cauti in alta parte atentie.Ca daca vroiai sa stai singur nu iti mai luai un partener.

| MademoiselleCosmina a răspuns:

Niciodata.
Ii spun care e situatia. El ar trebui sa gaseasca un echilibru intre munca si partenera. Daca nu intelege si nu face asta, no, fain, mai sunt si altii. laughing