| LoreCrazy a întrebat:

Am o intrebare la care nu am gasit raspuns. Daca unui baiat ii place de o fata si ii arata asta, de ce se da si la alta intre timp si o intreaba daca vrea sa fie cu el, etc. Dau funda...

Răspuns Câştigător
| DeeaMarry a răspuns:

Pentru ca merge pe principiul "care cade prima" :p. Dupa parerea mea, un astfel de baiat nu ar trebui luat in seama. Sau ai putea sa te porti exact asa cum se poarta si el. Daca el se da la altele in timp ce asteapta un raspuns de la tine, tu de ce sa nu vorbesti cu altii in timpul asta? E clar ca nu tine la tine si ca vrea doar sa isi gaseasca neaparat o prietena. Mai bine iti cauti unul care sa tina la tine cu adevaratwinking

5 răspunsuri:
| pisoias a răspuns:

Daca-i arata nu inseamna ca e si adevarat.S-ar putea sa fie un fluture care zboara din floare-n floare.

| Roberto a răspuns:

Daca respectiva nu il accepta el de ce ar trebui sa stea dupa ea? Normal ca se da la alta care arata ca ii dornica. Iubirea nu asteapta daca ea exista.

| TorenT a răspuns:

Ori ca sa o faca geloasa pe prima, ori ca sa cum reactioneaza si daca tine la el, ori e un bou...si vrea sa o raneasca pe prima

| Inteligentul_9769 a răspuns:

Poi da gandeste ca nu are asa multe sanse sa fie cu fata respectiva si incearca cu alta sau poate vrea sa o faca geloasa...

| forgive a răspuns:

Pentru ca trebuie sa se asigure ca din doua, una tot o sa ii pice in plasa...sunt genul de afemeiati si fustangii care la orice pas ar intoarce capul dupa alta, si ar face stanga-imprejur dupa ea...winking stai linistita ca nu ai ce pierde daca nu o sa fii cu el.pentru baietii de genul acesta fetele sunt doar niste trofee, motive de lauda.la ei, cu cat mai multe cu atat mai bine.happy nu se merita