| loredana_4897 a întrebat:

Intrebare pentru baieti:ce parere aveti despre fetele care intreaba baietii daca vor sa fie impreuna.Adica de obicei un baiat intreaba fata, dar daca fetei ii place de baiat si vrea sa fie impreuna si il intreaba e ok din punctul vostru de vedere?

Răspuns Câştigător
| TeoPT a răspuns:

Cand exista sentimente intre doua persoane, nu mai conteaza cine le dezvaluie primul. Desi e cam aiurea pentru baiat sa fie mai timid decat fata.

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Inseamna ca este o fata cu tupeu.

| Dariusuu a răspuns:

Normal că e ok. Dacă chiar vrea să se întâmple ceva îl întreabă și gata.Nu poți aștepta la nesfârșit să se întâmple ceva.
Te pup Lore.

| loredana_4897 explică (pentru Dariusuu):

Eu vreau sa se intample ceva, dar daca lui nu ii place de mine si ma fac de ras? Adica daca ii spun ca imi e simpatic si el spune ca nu vrea nimic...atunci voi fi intr-o situatie penibila, nu?

| TeoPT a răspuns (pentru loredana_4897):

Mai bine incerci decat sa traiesti cu sentimentul ca ai fi putut sa-i spui.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca fata chiar ma iubeste si este sincera, atunci este ok. Poate si mie imi place si nu am tupeul sa ii spun.

| Kozbinski a răspuns:

Tot ce conteaza este ca daca dragostea este sincera si merita nu mai conteaza cine o spune primul.