| UserName250000 a întrebat:

Am o mama de tot râsul, de tot râsul! Abia am luat tratamentul de la dermatolog, acum 5 zile, ea mă enervează că nu pot sa mut un lucru de 30 kilograme, păi stai puțin, cum pot sa ridic dacă e într-un loc greu accesibil. Din cauza ei azi mi-a apărut la loc zăpadă de mătreață, după aia se plânge că nu îmi funcționează tratamentul. Păi cum *** mai zici tu că nu e bun dermatologul când tu mă enervezi. Aștept părerile voastre, deci nu că îmi vine să iau Coronavirus-ul și să mor. Am 13 ani, nici tatal meu nu cred ca mai rezista cu mama mea

7 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Din cate observ, tu nu suporti pe nimeni. Problema esti tu, nu cei din jurul tau. Pana nici pe cainele tau nu il suporti.
Parerea mea este ca ai nevoie de un control medical la mansardă.

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Cred ca ar trebui sa mergi la un psihiatru! Anul trecut aveai 10 ani (prin toamna), 14 ani prin februarie si anul asta ai 13. Ba te enerveaza mama, ba tatal, ba bunicul si chiar si bunica ce a fost o terorista a maica-ti. Toti sunt rai numai tu n-ai probleme! O sa rog un admin sa-ti stearga contul ca vad ca nu te comporti ca un om normal!

| Freya1 a răspuns:

Poate si mama ta e stresata, sau are ceva ce o supăra.Incearca tu intai de toate sa iti păstrezi calmul si sa nu te mai enervezi si asa nu veti mai avea conflicte.
Crezi ca daca tipati unul la altul rezolvați ceva?

| Alverto a răspuns:

Chiar nu cred asta, cu mătreața de la stres
Te ai gândit că ar fi de la fixativ?
Prima dată linișteș-te și apoi discuta cu mama ta că nu mai suntem în evul mediu sa țipăm unii la alții, și să ne purtăm civilzat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Calm

| Reghqen a răspuns:

Minți atât de mult încât minciunile îți ies spontan din gură, mai taie din ele.

| Cristina788 a răspuns:

Și eu când mă stresam aveam mătreață acum
eu mă spăl cu samponul Clear si nu mai am probleme
încearcă să te calmezi și spune-i că treci printr-o perioadă mai stresantă tu la 13 -14 ani nu poți căra singur un obiect mare.