| anonim_4396 a întrebat:

Buna!
In cateva zile merg si eu la dermatolog pentru ca am multe cosuri, intrebarea mea este ce iti face la dermatolog? pentru ca nu am fost niciodata.
Mama ma tot enerveaza ca tot spune ca pot sa ma dau cu orce ca tot nu o sa-mi treaca cosurile.si nu am doar 1-2 ca altfel nu m-as mai plange cred ca am mai mult de 20... broken heart e plina fata,o sa-mi treaca daca o sa cumpar ce imi recomanda dermatologul? multumesc, fundita,

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| anadark84 a răspuns:

Dermatologul iti va pune niste intrebari, apoi iti va da o reteta. Urmezi tratamentul, apoi revii la control.