| Yoele a întrebat:

Am o mare problema.
Ideea este ca am urmat un curs de stilist protezist unghii cu gel /manichiura pedichiura clasica și semipermanenta.
Acum 2 săptămâni am terminat și am început sa caut oferte de angajare. Bineee ma duc la interviuri, precizez ca locuiesc la 1 ora de București și de la gara pana la acele saloane am mai făcut 1 ora sau 30-40m ca sa ajung acolo sa ma întrebe experiența? Nu am -pai sa vedem cum lucreZi-nu-mi place îți trebuie mai multă experiența, încearcă sa lucrezi acasă, dar eu m-am întrebat pe cine.
Vreau sa știu dacă cineva a mai fost in aceasta situație cum au făcut experiența aia de care mai au nevoie fără ca sa ii angajeze nimeni fără sa poată lucra pe nimeni pentru ca nu au pe cine

2 răspunsuri:
| cristimihailov a răspuns:

Raspunsul la problema ta: minte si tu un pic acolo.

Dar adevarata intrebare este: tu chiar vrei sa pierzi pana la 4 ore pe drum?

Răspuns utilizator avertizat