| anonim_4396 a întrebat:

Am o prietena buna tin la ea ca la o sora imi petrec majoritatea timpului cu ea si azi ne-am uitat la un film o iubesc dar doar ca pe o sora am luat-o de mana de fiecare data nu ma mai lasa de mana cand o las isi retrage mana nu imi spune ca tine la mine doarr pe net laughing oare ii e rusine sa mi zica?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Poate tine la tine in alt mod si stiind ca nu impartasesti acelasi sentiment cu ea de ce ti-ar mai spune!? happy

| pazzo a răspuns:

Cred ca mai bine ar fi s-o intrebi pe ea nu pe noihee hee