| anonim_4396 a întrebat:

Am o prietena buna tin la ea ca la o sora imi petrec majoritatea timpului cu ea si azi ne-am uitat la un film o iubesc dar doar ca pe o sora am luat-o de mana de fiecare data nu ma mai lasa de mana cand o las isi retrage mana nu imi spune ca tine la mine doarr pe net oare ii e rusine sa mi zica?

4 răspunsuri:
| GeorGEBlaCKRidER a răspuns:

Clar ii place de tine si ii e rusine sa zica.Desi e era cand fetele cer pe neasteptate baieti in casatorie, curaju ei no ajuns inca la o asa performanta.Eu o fata am aduso acasa la prima intalnire(ce-i drept m-a ajutat si ca afara ploua) si ne-am uitat la un film si eu am stat linistit cu capu pe pieptu ei si nu o zis nimic din contra parea ca ma strange acolo.Ii clar ca-i place de tine.Cauta situatii in care sa fiti apropriati si sa o poti saruta usor fara sa fie momentu ala penibil in care si ea vrea sa te sarute doar ca ii o distnanta prea mare iar apropierea aia inceta plictiseste.Eu am facut la fel cu o fosta iubita a unui prieten si cu o alta fata.Cu fosta iubita o mers la geam sa fumeze m-am dus si eu ne-am uitat pe geam odata m-am intors la ea si am sarutato.Cu o alta am aduso acasa si am insistat sa ne uitam la film amandoi cu capu pe aceiasi perna desi nu era mare. Dupa un timp ne-am plictisit si ne-am tinut capu in palma, ambele coate fiind pe aceiasi perna (iar daca o sa incerci sa ti tu si cineva cotu pe aceiasi perna o sa vezi ce aproape is capurile cand le ti in palma) si era intuneric in camera pentru cum zic eu, efectu de cinema unde doar ecranu se vede, nimic altceva si odata ne-am uitat unu la altu si fiind la 5-10 cm maxim no durat mult pana la sarut.Fi creativ si o sa reusesti repede tongue

| SentimentalConsil a răspuns:

Ne spui si noua cati ani ai?

| alexyno1988 a răspuns:

Ii place de tine! tongue

| Diamond_dulcika_1987 a răspuns:

Pai sigur daca nu te respinge atunci cind o tii de mina iar pe net iti răspunde..are ea ceva acolo in inimioara ei dar ii e rusine sa iti arate..surprinde-o tu cu ceva mult mai romantic decit filme..sau de ce nu incerci tu sa deschizi o discuție pe tema ce se petrece între voi doi. fetele așteaptă sa fie cucerite.