| Denisse66 a întrebat:

Am o prietena foarte buna si maine e ziua ei de nume si nu stiu ce sa-i scriu in felicitare! Urgent!

Răspuns Câştigător
| SindyR a răspuns:

Azi, de ziua numelui iti urez sa fii iubita si sa ai parte de tot ce iti doresti. Magia sarbatorilor si cumpana dintre ani sa te surprinda fericita cum nu ai fost pana acum si asa sa ramai nu pentru un an, nu pentru doi ani ci pentru tot restul vietii. La Multi Ani!

2. Cu ocazia zile de nume, iti doresc din toata inima si cu toata caldura sinceritatii cele mai dulci si calduroase urarii si traditionalul La multi ani!

3. La Multi Ani si sanatate multa, pentru fiecare lumanare de pe tort sa ai cate o surpriza placuta!

4. Iti doresc o ora de liniste, o zi de pace, o saptamana de soare, un an de iubire, un veac de sanatate si un mileniu de bani.

5. Un parintesc si cordial "La Multi Ani", cu toate cele dorite, sanatate si binemeritata fericire!

6. Sub tavan de stele, si cu bani si fara bani, intr-un miez frumos de noapte, lumea-ti spune "La multi ani!"

7. Primesti multe mesaje de la multi ani de ziua ta, dar doar acesta vine cu toata dragostea mea.

8. Sa ai parte de toata caldura omenirii, un car de sanatate si toate florile lumii adunate in cel mai frumos buchet!

3 răspunsuri:
| laurentiu80 a răspuns:

Scrie-i asa " nu stiu din astea" si dupa aia te semnezi jos " o proasta " sper ca ti-m fost de folos

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sall
ureaza-i sanatate tot ce e mai bine ceva de genul dar incearca sa pui si ceva original dar iti dau un sfat important tot ce ii scrii sa fie din suflet

| existenta a răspuns:

Azi e ziua numelui tau la care ma gandesc de cand neam zis bff