| intrebarisiraspunsuri a întrebat:

Am o problema.cred ca ma place o fata si am aflat de la prietena ei ca ma place.nu stiu ce sa mai zic ca se pare ca mie imi place de ea si ea sta cu alt biat si chestii din astea. stie cineva ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| LovعlyFeelings a răspuns:

Pai, cam ceva de genu` mi s`a int si mie. A aflat de la colegi ca il plac si acum trece numai pe langa mine sau parca m`ar face sa fiu geloasa luand la brat alte fete laughing. Gagica lui e una mai putin grasutsa si urata. Pot lua id`ul lui oricand dar mie imi este rusine sa vorbesc cu el.Si ma tot striga... Iti propun sa-i zici ca o placi si... imprieteniti`va.Mai iesiti impreuna din cand in cand, nu ca o intalnire. Si poate iese ceva smug Bafta!

4 răspunsuri:
| anonul a răspuns:

Daca te place atunci de ce sta cu un alt baiat? Si de ce nu-i "da papucii" (intotdeauna am vrut sa folosesc expresia asta)? Acuma serios spune-i ce simti si daca nu-l paraseste pe ala pentru tine inseamna ca nu te place, sorry happy

| mihaela23_8768 a răspuns:

Eu cred ca se teme sa nu ramana singura...adica se gandeste:,, eu il parasesc pe prietenul meu pentru el.si daca el nu ma place?". da'i de inteles ca o placi.sau spune-i direct.si vezi ce iese happy nu ai de pierdut nimic.si in orice caz:mai bine regreti ceva ce ai facut decat sa regreti ce nu ai facut happy
parerea mea. sper ca ti'am fost de ajutorhappy

| larisuk_8791 a răspuns:

Buna.incearca sa afli mai multe informatii despre relatia celor doi.si daca nu e nimic intre ei eu as zice sa actionezi cat mai repede pentru ca se va plictisi si o sa acorde atentia altui baiat., Dar daca au o relatie e mai bine sa nu te bagi si sa acorzi atentia unei alte fete. Dar fi atent si BAFTA...(fundita? te rog.mult.si e un sfat folositor)

| ScreamingSoul a răspuns:

Fa tu primul pas si zii ca o placi : ))