| Alexandramaria2002 a întrebat:

Am o problema. Nu stiu ce cadou sa ii i-au bunicii mele de ziua ei. Ma puteti ajuta va rog!?

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna
bunicile in general au inimile mari si sufletele la fel, sigur bunicii ii va placea un buchet de flori sau un set de cosmetice dar aduti aminte daca o respecti si esti cum se cade ( note bune la scoala, si esti cinstita ) ii vei arata ca cu adevarat o iubesti.
O zi buna.

| NoName0x0 a răspuns:

Organizezi, impreuna cu ai tai, daca e cazul o petrecere mai restransa, in familie si cateva prietene de ale bunicii. O masa, un tort, o cutie de bomboane si ceva de baut...

| andru10best a răspuns:

Ar fi o idee sa petreceti o zi impreuna:
- sa iesiti la cumparaturi
- la o masa in oras
- sa petreceti toata ziua lucruri care ii plac ei
Incearca s-o rasfeti.
Sau, daca nu aveti cum sa faceti astea, ai putea sa ii oferi un album foto mare in care sa pui cateva poze cu voi toti si s-o ajuti sa completeze restul albumului cu pozele pe care le are deja.
La multi ani bunicii tale!

| melanii4000 a răspuns:

Un set de cesti(de cafea) sau un tablou frumos.