| anonim_4396 a întrebat:

Salut.peste cateva zile este ziua fetei mele (implineste 15 ani). problema e ca nu stiu ce cadou sa ii iau...ma puteti ajuta? multumesc frumos

2 răspunsuri:
| mjdhr a răspuns:

Ii puteti lua o pisicuta big grin oricine isi doreste un animalut de casa.sunt sigura ca i-ar placea happy

| neUtilizator a răspuns:

Eu stiu ce i-ar placea ei... un aparat epilator, o placa de par daca va permiteti, sau mai modest, parfumuri, haine dragute, creme, machiajuri-cam astea cred ca sunt lucrurile pe care si le doreste o fata de varsta ei...mult succes in gasirea cadoului potrivit!winking