| Allyalexutza2 a întrebat:

AM O URGENTA! In 2-3 zile este ziua unui prieten de al meu dar nu am cum sa ajung la el, si ma gandeam sa ii fac un cadou pe internet. Cateva idei? puppy dog eyes p.s. nu vreau idei de genul... video, colaje sau etc. (si da, daca va intrebati e un prieten online)
Dau funda :3

Răspuns Câştigător
| IrinaAndreea a răspuns:

Ai putea sa ii faci comanda de ceva online si sa ajunga acasa la el sau mai simplu sa ii iei un voucher de pe Emag. Daca vrei ceva fara bani, poti sa ii faci tu acasa ceva ce crezi ca i-ar placea si sa ii faci o poza pe care sa i-o arati (de exemplu un tort).

| Allyalexutza2 explică (pentru IrinaAndreea):

Da pai la ceva facut de mine ma gandeam puppy dog eyes dar nu stiu inca ce... si nu stiu sa gatesc sad

| IrinaAndreea a răspuns (pentru Allyalexutza2):

Ii poti lua un blat de tort gata facut si doar il ornezi. big grin

5 răspunsuri:
| IsabelaIssa a răspuns:

Cat de important este acel prieten pentru tine? Tu il vezi mai mult decat ca pe un prieten? Ii poti comanda ceva handmade, un tablou quilling cu numele lui happy

| cristimihailov a răspuns:

Fa-i cadou un card. Din ala cu suma la un magazin sa isi ia ce il doare pe el...

| AdrianDihoricescu a răspuns:

Ai putea la fel de bine să-i cumperi ceva, poţi cere părinţilor să plătească cu cardul, evident.