| JustRisa a întrebat:

in in cateva zile e ziua de nastere a celui mai bun prieten. Ma gandeam sa ii urez la multi ani intr-un mod cat mai original, de exemplu sa merg la miezul noptii in fata casei lui cu un tort. Vreau cat mai multe idei dragute care sa il faca sa nu uite acea zi, avand in vedere ca implineste 18 ani. Si am nevoie si de niste idei de cadou. Am lasat totul pe ultima suta de metri si acum trebuie sa ma grabesc. Multumesc anticipat, dau funda happy

1 răspuns:
| denyssss a răspuns:

Poti săi faci aşa o chestie: daca ai ceva mai multi bani sau cunoscuţi prin securitate, săi plateş si in ziua in care va serba sa dea navală inarmati in local şi cacum au gasit groguri in local. Aşa o farsa am mai vazut tot la 18 ani, precis ca nu o va uita in veci )