| Baleca_Marcel_1994 a întrebat:

Am prietena ne cunoastem de 3 luni, am fost de mai multe ori la ea, insa ea a venit 1 data, acu am invitat o si a motivat ca are teme de pregatit (refuzat), intre timp au mai aparut dubii la intilnirile noastre.
Se merita de continuat sau nu?

1 răspuns:
| HazelEyes77 a răspuns:

Poate nu se simte confortabil acasa la tine... oricum tu stii mai bine ce e intre voi si daca merita sa continuati. Daca vezi ca e indiferenta in ceea ce te priveste atunci nu are nici un rost sa te tii dupa ea.