| anonim_4396 a întrebat:

Am sa va spun o mica poveste si doresc niste sfaturi dar nu vreau comentarii banale. Totu am inceput cand m-am mutat la Deva la camin sa fac un liceu erau multi copiii app am 15 ani in caz ca ma intrebati si mi-a placut de un baiat A si am vb cu el 2 sapt cam prin septembrie cred ca era eu in timpu asta imi placea de el enorm apoi stop sa bagat pe colega mea de camera nahh eram umiic geloasa dar mai trecut apoi din camera aia m-am mutat cu alta eu eram pe a 9 ea a 10 ne intelegeam bine sa zicem neam mai certat ca prietenele apoi o mai venit la noi in camera o fata care ma inteleg super bine cu ea adica eu am chemat-o sa se muta ca si ea vroia sa fostele ele colege de camera o fura.A si Niko fosta mea colega de camera erau despartiti dar eu nu stiam apoi A urca sus pe palieru fetelor si o striga pe varasa sai ceara o tigara si am iesit si am spus ca e la dus si face ca daca am si i-am zis ca nu am dar daca vrei merg sa cumpar ca si el vroia sa mearga pana la magazin sa ia un suc bine am fumat alea 2 tigari ma tinea in brate vroia sa ma pupe ciudat dc a facut asta si cand sa ajungem in camin a dat sa ma sarute si m-a atins umoic la buze nestiind ca Niko se uita pe geam si am intrat in camin si mi-a zis ceau te pup si eu la fel toata eram rosie la fata am urcat scarile si Niko lo tras pe A si sor desparit nu-mi pasa apoi a doua zi colegele mele de camera am mere la Aqua Land si mi-a zis sa il chem si pe A bine l-am sunat si o fost de acord si acolo o inceput relatia noastra si sor intamplat multe dar nu am timp sa mai scriu neam mai certat impacat aman2 eram gelosi eu is scorpion el berbec daca va intereseaza si acum neam desp de la o vorba urata pe care i-am spus-o si nu pot sta cu gandu asta pentru ca il vreau inapoi il iubesc enorm si tin la el dau funda la cele mai bune stafuri

Răspuns Câştigător
| CarlyZ a răspuns:

Dă dovadă de imaturitate, și poate chiar nu a ținut la tine deloc și "prea târziu" e doar un pretext. Lasă-l în pace, nu alerga după el, nu se merită. Vei găsi la momentul potrivit persoana potrivită.

Bisous!

3 răspunsuri:
| Seby90 a răspuns:

Cumpara-ti niste puncte si virgule de la magazin. Invata sa folosesti tasta enter cand termini o idee.

Cat despre problema ta... pai stii vorba aia, daca nu era cu tine o insela cu tine? Asta ti s-a intamplat si tie.

| Stelutza1990 a răspuns:

Ceau.
Io-s din Deva, si da-mi te rog adresa ta exacta.
Vreau sa vin peste tine sa te invat ompic de gramatica. happy
Dupa ce o sa stii scrie, discutam de sexe.
Te-am tzucat, si nu fii naroada : vezi de educatia ta. Lasa dracu prostiile, si vezi ca ai tai muncesc ca sa te faci om nu pitipoanca.

| CarlyZ a răspuns:

1.Am înțeles doar 70% din conținut, din cauza greșelilor gramaticale.
2.Mereu va exista o a-2-a șansă.
3. Încercarea moarte n-are.
4.Comunică cu el și spune-i ceea ce simți.
5. Dacă te va asculta și va întelege, înseamnă că ține la tine, dacă nu, mai bine lași așa situația.
6. Maturizați-vă!

Mult succes.
Bisous!