| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu nevoie de ajutorul vostru..Ma gandeam cand ma voi duce sa ma spovedesc credeti ca e bine sa ii spun:ca tipa la mine mama,ma face in toate felurile,ii e scarba de mine,vrea sa plec de acasa cu bagaje cu tot unde vreau eu, sa ii spun ca mama si fratele meu sunt ipocriti si falsi.Fac bine ca ii spun? voi ce spuneti:sa ii spun sau nu? ..sa fiu sincera e mai bine sa ma descarc ca sa ma vindec de boala asta sufleteasca pe care o am... sper doar sa nu pic eu prost in ochii lui.ce sfaturi mi-ati da?

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| octha a răspuns:

rolling on the floor..pai la ce te mai duci sa te spovedesti daca nu vrei sa spui totul? ca oricum ai sa ramai cu ceea ce nai spus pe inima, si tot asa o sa fie. spune tot, si gata, chiar daca o sa-ti fie "rusine" sau mai stiu eu ce.d-zeu sa te ierte fiica mea!

| TheAngel12 a răspuns (pentru octha):

Eu nu ti-am cerut sa razi de mine ci doar sa ma ajuti dar daca tu asa ajuti ma mir cum ai raspuns...