| toja a întrebat:

Am si eu o familie alcatuita din 4 membrii. Aprope in fiecare seara parintii mei se cearta (mai des din cauza parintilor lor). Iar cateodata se mai si bat.As vrea sa ma ajutati si pe mine sa nu mai aive loc aceste conflicte.Eu am 12 ani si sunt foare sensibil. Iar fratele meu de 4 ani cand ii veze incepe sa planga si numai suport sa il vad suferind. ajutati-ma si pe mine va rog!

Răspuns Câştigător
| Reew a răspuns:

Wow! Saracul de tine! Imi pare foarte rau! Chiar as vrea sa te pot ajuta mai mult dar nu pot sa-ti spun doar decat sa te rogi la Dumnezeu si da sa le spui parintilor tai cat de mult suferiti u si fratele tau!
Sunt sigura ca lucrurile sa vor rezolva odata si odata! Succes!

2 răspunsuri:
| 3ntzz a răspuns:

Pai vorbeste si uh cu parintii tai si spune-le ca tu cu fratiorul tau suferiti din cauza certurilor lor. Si sa faca asta pentru voi 2 macar daca nu pentru ei.

| -'anonimaA'-anti-fundita- a răspuns:

Nu stiu cu ce te'as putea ajuta.chiar imi pare rau pentru tine.incearca sa vorbesti cu parintii tai si sa le spui ca u si fratele tau suferiti din caza asta.vezi daca se rezolva ceva.mult succes