| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu o intrebare va rog.trebuia sami vina ciclul acum 5 zile si nu mi-a venit dar de 2 saptamani ma dor sanii si burta, am greturi de la fumul de tigar desi fumez de sase ani.se poate sa fiu insarcinata? va multumesc

8 răspunsuri:
daniela
| daniela a răspuns:

Incerca un test de sarcina...

| mikiscence a răspuns:

As fi aproape sigura...numai daca imi confirmi ca ai facut sex neprotejat!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ai fost neprotejata? daca da sigur faci bebe mai ales ca ai simptome nu e vb de vreo intirziere pentru ca nu qai motive nu? trstu barza si eventual la d ctor daca nu vrei copil ok bafta

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mai mult ca sigur ca da

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

da sar putea sa vi ramas insarcinata sau mai bine ieste sa mergi la un medic sint oprea mioara nr meu de mobil 0731773585

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

da s-ar putea sa vi ramas insarcinata sau mai bine ieste sa mergi la un medic sint oprea mioara nr meu de mobil 0731773585

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da am facut neprotejat si vreau acest copil.nu mi-a intarziat niciodata cm.va multumesc pentru sfaturi. pupici

| alexandra_7714 a răspuns:

Daca ai aceste simptome cred ca esti insarcinata.cred mai mult ca sigur.iti dau un sfat ca sa fi mai sigura:fa un test de sarcina si nu il fa doar o singura data, pentru ca daca el iti da rezultat negativ iti arata ca nu esti gravida. dar mai fa-l odata si vezi ce iti iasa. daca nu consulta doctorul.mergi la ginecolog