| anonim_4396 a întrebat:

Am terminat să beau regividon o lună în urmă, acum am cumpărat un test și mi-a arătat pozitiv, e posibil să fiu însărcinată?

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Este Rigevidon nu regividon. Ce credeai, ca are efect si dupa o luna, chiar daca l-ai intrerupt?
Se pare ca esti insarcinata.

| Violleta2022 a răspuns:

Ce treaba are ce ai baut tu acum 1 luna, cu o posibila sarcina aparuta acum?

Ai fii putut ramane gravida in ultimile 2-3 saptamani, daca ai avut sex neprotejat.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Contraceptivele au efect atat timp cat le iei, daca nu ai mai luat timp de 1 luna e clar ca exista sansa de sarcina

| ioana748 a răspuns:

Da, este posibil sa fiti insarcinata.

| Konstantinos99 a răspuns:

Mare chestie. Asumati E ceva normal Sa fi o mama buna pup

| Ancadorinapascale1993 a răspuns:

Da, clar ai ramas. E o posibilitate, o marjă mica ce-i drept de 10% sa fie eronat. Poti face inca unul sa fii sigura.
Cu prima urina de dimineata ca e mai concentrata. Daca e tot pozitiv atunci felicitari. Decizia e a ta ce faci mai incolo?