| FlaviuselFlaviusel a întrebat:

Am un caine si am luat o zgarda strangulanta pentru a-l educa si vreau sa stiu daca atunci cand il duc la plimbare poate sa ii iasa zgarda de pe gat sau nu happy

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cauta pe youtube Cesar Milan si urmareste emisiunile lui de a dresa un caine. Face minuni. Succes.

| Blamely a răspuns:

Nu are cum ieșii.

| MonstruletulDinBomboaneExpirate a răspuns:

Din moment ce este o zgarda strangulanta, nu

| Andrey0070 a răspuns:

Ce inseamna "zgarda strangulanta"? Trebuie sa verifici sa ii fie comoda, sa poti baga degetul cu usurinta, sa nu moara bietul caine spanzurat... Daca o ajustezi cum trebuie, nu ii iese.