| Myanc a întrebat:

Am un câine si când i-l scot la plimbare cu lesa si zgarda tușește rău de Tot se si trage problema aste e de vreo 2 ani! I-am luat Ham si nu are nici o problema când mergem la plimbare cu hamul mai tușește dar rar!
Când era mic 1-4 ani mergeam la plimbare doar cu zgarda de forța poate de la ia!

Va rog dați răspunsuri serioase mie mila rău de tot de el!

P.S am sa merg si la medic cu el!

2 răspunsuri:
| JoKeRuLwTF a răspuns:

Pai cred ca e alergic la materialul din care este facuta zgarda.

| ali0001 a răspuns:

Oh doamne. :-( Imi pare rau pentru el. Sa dea Domnul sa se faca bine. :-) Catelusul meu stranuta...
...o data pe luna,
Pt. catelusul tau, poate o fii racit!