| Anngela a întrebat:

Am un caine si nu stiu ce rasa este cum o aflu? Sau
pun o poza pe TPU si poate stiti voi, ca sa mi-o ziceti. M-a intrebat o colega ce rasa este si nu stiam raspunsul si vreau sa il dau.

Răspuns Câştigător
| FLORENTINAndreea a răspuns:

Eu nu prea ma pricep la rase de caini, dar ai putea sa pui o poza, poate cineva stie. Daca nu poti sa mergi cu el la veterinar, banuiesc ca acolo iti va spune veterinarul ce rasa e.

7 răspunsuri:
| anonimg a răspuns:

Incarci poza pe site-ul acesta: https://uploadimage.ro/
Dupa ce ai incarcat-o, copiezi link-ul si il pui aici.

| Anngela explică (pentru anonimg):

NU merge sa stii

| anonimg a răspuns (pentru Anngela):

Mai sunt si alte site-uri. Scrii pe Google "încarcă imagine" si vei avea de unde sa alegi.

| Anngela explică (pentru anonimg):

Trebuia sa iti dau tie funda

| anonimg a răspuns (pentru Anngela):

Aaaa. multumesc; dar eu nu scriu niciodata pentru funda.
Si nu trebuie sa iti para rau pentru asta. Mai ales ca fetele au prioritate. Chiar ma bucur ca nu am primit funda. Eu le-as da pe toate pe care le am dar nu pot. happy
Pana la urma si medicul veterinar ar putea cunoaste rasele de caini.
Numai bine!winking

| Anngela explică (pentru anonimg):

A asta e super atunci si mersi de raspuns

| Isac_Ioan_1967 a răspuns:

Da pune o poza