| LenaleMinato a întrebat:

Am un coleg care nu ma lasa in pace ma enerveaza si ma tot striga andruska dar nu cred ca ma place pentru ca mi-a spus ca are prietena si l-am vazut cu ea, ce credeti?(d-au funda)

Răspuns Câştigător
| egjrewiogjaeifjaepfpjagfegwregeyhrt a răspuns:

Poate ii place si de tine si de ea...sau te simpatizeaza happy

4 răspunsuri:
| PetreConstanta a răspuns:

Te place sigur dar ii place sa te si supere Daca merge cu cineva nu inseamna ca este prietena lui Pe tine te place Bafta

| Bobo03 a răspuns:

Sigur te place...asa am patit si eu...hee hee

| maya1030 a răspuns:

Si eu am patit asa dar nu te ingrijora. baietilor le plac toate fetele frumoase...incearca sa fii cea mai buna prietena cu el... poate asta vrea.

| SubZero_5945 a răspuns:

Da sigur! E indragostit LULEA DE TINE. Pt ca si eu eram la fel cu o alta fata. Duar ca nu vrea sa renunte la prietena lui pentru ca nu vrea sa se supere pe el.Deci Concluziebig grinaca il placi trebuie sa ii arati sau sa isi de seama!