| anonim_4396 a întrebat:

am o mica problema acum cateva luni mi-a placut de un baiat iar de 2 luni el este cu alta problema e urmatoarea de cand a inceput scoala ma tot cicaleste se tot pune pe scamnul meu si tot imi spune ca sa-i dau un pupic ca sa ma lase in pace sau imi mai spune ca stie ca il plac si ca vrea sa ma faca sa-l plac din nou, mie nu imi mai place de el chiar nu mai simt nimic si i-am spus-o, azi o prietena de-a mea l-a intrebat de ce nu ma lasa in pace si el a spus ca stie ca nu-l mai plac ...deci chiar nu stiu ce sa mai cred, ma enerveaza si eu nu mai simt nimic pentru el, va rog spuneti-mi ce credeti ma place sau nu ma place? sau ce ar trebui sa fac?

funda

3 răspunsuri:
| Sexygirl2000LOVE a răspuns:

Daca incearca sati ataga atentia in felul asta inseamna ca vrea cxa tu sal observi mai ales ca nu ia convenit ideea ca tu nu mai simti nimic pentru el deci s-ar putea sa te placa ff mult. daca nu vrei sa fi cu el spune-i ca nul mai placi dar fara sal ranesti.Nu ai vrea sa se razbune pe tin sau ceva de genu.joacai jocu sa afi daca te place sau nu si o sa vezi tu

| LoveAngel223 a răspuns:

Ignoral si dupa aceea te va lasa in pace sau daca nu ii spui ca ai pr

| OnlyGirl a răspuns:

I-am spus ca am pr dar tot nu inceteaza