| Bombonikaaa a întrebat:

Am un coleg la scoala care ma place m-a intrebat daca vreau sa fiu cu el sh i-am spus ca ma mai gandesc, mi-a zis sa ii spun dupa vacanta daca da sau nu si nu stiu ce sa-i zic...sad

Răspuns Câştigător
| disw a răspuns:

Cred ca ar fi bine sa-l cunosti pentru ca dupa aceea poate o sa vrea ceva de la tine si tu nu vrei sa-i dai si te va parasii...eu zic sa-l kunosti bine si daca ti se pare baiatul potrivit si iti place de el ai putea sa-i spui ca ccepti sa fiti impreunahappy
sper ca te-am ajutat
pa-pa
pup:*

7 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Pai il placi?
daca il placi, ce mai astepti? happy

| Jelly_7813 a răspuns:

Daca il placi si esti sigura ca o sa fii fericita cu el de ce nu
dar daca nu iti place de el eu zic sa ii spui frumos ca nu vrei pentru ca nu iti place de el
bafta!:X

| ireFUTABILx2x a răspuns:

Daca il placi accepta daca nu il placi spune-i sincer ca nu vrei sa fii cu el.

| jasmine73 a răspuns:

Mai intai conteaza ce varsta ai deoarece prieteniile se pot transforma usor in pasiuni dar relatiile interumane ne ajuta intotdeauna, putina emotie, fluturasi in stomac, nerabdarea de a-l vedea, sunt secvente placute din viata omului, daca simti ceva pentru el da-i un raspuns afirmativ

| AdyEmSustineCampaniaMosCraciunExista a răspuns:

Crezi ca cineva de pe TPU stie ce simti tu pentru acel baiat ca sa iti zica ce sa ii spui? Nu poti sa iei nici o hotarare de una singura? >,>

| Biencel a răspuns:

Daca e de treaba, dragut, stie sa se comporte si nu e inganfat, merita sa incerci. Ce ai de pierdut pana la urma? Incearca sa-l descoperi, sa afli cat mai multe despre el. Ai grija de tine si nu uita. Fa ceva sa-ti fie tie bine, nu lu altul.

| tagadam a răspuns:

Pai depinde de tine... daca iti place si tie de el accepta... daca nu, nu are rost!