| BUFU_7128 a întrebat:

Salut, am si eu o problema, de cand am inceput scoala, o fata ma place, ea m-a intrebat daca vreau sa stau cu ea, i-am spus sa ma lase putin sa ma gandesc, cum as putea sa ii spun nu fara sa o supar?happy

Răspuns Câştigător
| StefanStyle94 a răspuns:

In primul rand gandeste-te bine daca vrei sa o refuzi. Ea o sa se supere, oricum i-ai spune, daca te place atat de mult...in orice caz fi delicat si incearca sa ii explici ca nu vrei o relatie in momentu' asta.winkingbafta

2 răspunsuri:
| Lost0in0your0memories a răspuns:

Pai ai putea sa ii spui ca nu doresti sa incepi inca o relatie fiindca e inceputul scolii si doresti sa te acomodezi cu programul sau ca din pacate nu cauti momentan sa ai o relatie ci vrei sa te bucuri de prieteni si colegi. oricum putin ranita va fi oricum fiindca nah vrea sa fie cu tine si tu nu. poti de altfel sa ii spui ca nu crezi ca sunteti compatibili si ca poate ar fi bine sa fiti prieteni si pe parcurs cine stie, poate va fi ceva intre voi poate nuh. sper ca te-am ajutat.happy

| BUFU_7128 explică:

Stiam din prima seara ce vrea, asa ca am mai evitato, am mai scapat cateva zilehappycum sa zic, decat p mess avea curaju sa vb cu mine, la scoala nu scoate un cuvant, nu o sa am doar o relatie p mess, as putea sa ii spun ca am prietena?:-|.