| Eric_Erik_1997 a întrebat:

Am un interfon intereda mai vechi poza http://anunturi-gratuit.ro/adpics/52d7d764de3af19e6ff60e 64a.jpg al doilea rand al doilea interfon am si eu de cartela dar nimeni din scara n-are cartela si as vrea sa imi fac o cartela optica nu stiu cum ii zice la cartela ma puteti ajuta dau FUNDAAA!

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Unde vrei sa pui interfonul ala? La usa de la baie?
Daca tot este vechi si nu se mai foloseste nicaieri, la ce iti faci atat stres si munca pentru un obiect care nu mai face trebuinta?

| Eric_Erik_1997 explică (pentru Violleta2022):

Nu il pun nicaieri am eu pe scara de bloc! Desteapto!

| Violleta2022 a răspuns (pentru Eric_Erik_1997):

Atunci puneti-l la usa de la baie, istetule!

| T0T a răspuns:

Conform categoriei intenționezi să ai o relație cu interfonul sau cu cartela?