| Pikaciuuu a întrebat:

Vreau sa ma tund si nu stiu cumsad....Ma puteti ajuta cu niste poza va rog:O3? FUNDAAAhappy

2 răspunsuri:
| Mayar a răspuns:

Http://www.youtube.com/user/lilithedarkmoon?feature=g-all-c
uite-te aici la cateva videoclipuri cu coafuri, si dupa aia poate ca o sa iti doresti sa ti-l lasi lung ca sa iti poti face coafurile astea foarte dragute:) si ai de unde alege videoclipuri cu diverse coafuri pentru diferite ocazii, foarte simple de facut si nu e nevoie sa cumperi niciun produs de la ceva firma