| SERIALS a întrebat:

Am vazut doi barbati chinezi plimbandu-se si tinandu-se de mana, ce o fi insemnand asta? Prima oara am vazut asa ceva.

10 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Inseamna ca nu prea ai umblat in lume.

| minrest a răspuns:

Inseamna ca nu mai putem sa ne tinem de mana, caci vom fi considerati gay. Prietenia intre barbati va dispare, cu timpul, in conditiile astea.

| SkyPilot a răspuns:

Crezi ca printre ei nu sunt gay?
Eu locuiesc intr-un oras cu un procent mare de asiatici (peste 30%). De mai bine de 20 de ani de cand locuiesc aici nu am vazut niciodata doi barbati asiatici tinandu-se de mana.
Orasul meu este si una din "capitalele mondiale" ale LGBTQ. Am vazut odata o coada in fata unei cladiri si, de curiozitate, am intrebat ce e acolo. Era "gay bar". Plin de asiatici printre "codasi". M-a surprins un pic pentru ca personajele gay vazute pana atunci prin filme erau albi sau negri. Deh, filme americane!

| Hammurabi a răspuns:

Am văzut și eu o grămadă ținându-se de mână.
Dar dacă sunt chinezi, dracu' mai recunoaște care e bărbat și care e femeie... laughing))))

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Ca trebuie sa iesi mai des.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Psd a legalizat asta ca să scape Dragnea de pușcărie

| Sucigan_Razvan_1999 a răspuns:

In unele culturii e normal ca si barbatii sa se tina de mana (e un semn de prietenie), in Romania de exemplu mai vezi fetele care se tin de maini.Ori sunt gay.

| SERIALS explică (pentru Sucigan_Razvan_1999):

In ce tari de exemplu?

| Maria209 a răspuns:

Pe mine de ce mă întrebi

| corneljipa a răspuns:

Sa nu mergem direct la extrem. Pot fi frati sau rude, o fi vreun obicei asiatic... Sau se plimba sa nu se piarda printre romani!